Çarpı İşi

10:36

Bu aralar yeni postlar yapamıyorum ama aklım hep blogumda, çok ihmalkarım çok:(
Yavaş yavaş yazmaya başlamam lazım yeniden diye oturdum pc başına. Çalışma hayatım bu ara epeyce yoğun, işim gereği işi işte bırakıp evde işsel mevzuları aklıma getirmemem gerekiyor. Bende fırsat buldukça ufak tefek el işleri yapıyorum, beni evde oyalayan, rahatlatan, keyiflendiren. Çarpı işi bu işlerin başında geliyor. Modellerin şablonlarına genellikle netten ulaşıyorum, ülkemizde satılan bazı yabancı dergiler var ama benim yaşadığım şehirde bulmam pek mümkün olmuyor. Keşke hep daha fazla vaktim olsa diyorum bu işlerle uğraşabilmek için, ama zamansızlıkla baş ederken çok az şey üretebiliyorum malesef. Fotoğraftakiler bu yıl içinde yaptıklarımdan, bazılarını sanırım daha önce paylaşmıştım. Bir sonraki posta kadar sevgiyle kalın:))


You Might Also Like

7 yorum

 1. Ne güzel olmuşlar, ellerine sağlık:)

  YanıtlaSil
 2. Küçük küçük ama büyük büyük işler :) Ellerinize sağlık ve ben de istiyorum bu etaminlerden yapabilmek için bol vakitler....

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel ve naifler, ellerine sağlık canım :)

  YanıtlaSil
 4. Hepsi çok güzel, ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 5. Dün gece oturdum ilk kez elime aldım kasnağı, ne zormuş yahu bir kalp yapacağım 1 saatimi aldı. Saymadan yapmaya kalktım bir de amaaaan şekli toparlayacağım diye dünyanın ipini harcamışım:)
  Görünce anlayacaksın demek istediğimi ama neydi o söz ilk elin günahı olmazmış.
  Emre'ye yaptığın gözümden kaçmadı, level atlamıssın artık sen, o ellerden öperim az kaldı vuslata bekle beni:)

  YanıtlaSil
 6. hepsi birbirinden sirin...sevgiler

  YanıtlaSil
 7. Bayılıyorum her birine ,hem de çok şanslıyım çünkü bende de vaaaar :)))))

  YanıtlaSil